Result list - Ecotrail Stockholm 32km Virtual

# Name Club Time Diff
1 14 Alexander Wigsten Trimble IF 03:00:34 00:00:00
2 141 Sofia Attelind 03:01:23 00:00:49
3 134 Christopher Salwey Team Nordic Trail / Länsförsäkringar IF 03:03:53 00:03:19
4 129 Adam Burström 03:04:09 00:03:35
5 124 Adam Ekstedt Team Nordic Trail Mora 03:06:20 00:05:46
6 99 Maria Åhlberg Låg profil IF 03:06:31 00:05:57
7 74 Dorthe Uldall GTA 03:07:16 00:06:42
8 70 Emil Blohmé 03:10:15 00:09:41
9 16 David Lenefors Täby IS 03:10:43 00:10:09
10 109 Fredy Gallegos Team Nordic Trail Luleå 03:11:16 00:10:42
11 121 Simon Lindmark Team Nordic Trail Karlstad 03:13:30 00:12:56
12 60 Hubertus Heydt IF Åland 03:15:35 00:15:01
13 110 Anders Adler 03:18:20 00:17:46
13 4126 Ola Fransson Tullinge TK 03:18:20 00:17:46
15 104 Diana Kämpe 03:18:41 00:18:07
16 105 Hans Brolin Runacademy IF 03:21:05 00:20:31
17 87 Mikael Sundén Huddinge SK LF 03:25:01 00:24:27
18 53 Caroline Claar Delin Team Nordic Trail 03:26:28 00:25:54
19 9 Anna Karin Delborg Team Per&AnnaKarin 03:26:55 00:26:21
20 138 Lotta Kockum ASICS FrontRunner 03:27:19 00:26:45
21 40 Marius Hauge Captare Podcast 03:27:25 00:26:51
22 118 Magnus Sjölund RunAcademy 03:27:36 00:27:02
23 61 Hervé Soyer 03:29:29 00:28:55
24 62 Didier Soyer 03:29:33 00:28:59
25 136 Robin Sedvallson Team Nordic Trail 03:29:35 00:29:01
26 84 Patrick Hinshaw 03:29:50 00:29:16
27 106 Joel Redeskog 03:32:35 00:32:01
28 8 Susanne Larsson TNT Luleå 03:32:54 00:32:20
29 47 Olle Westblom Club Running Sweden 03:34:25 00:33:51
30 54 Priska Faes Team Mauna Kukini 03:35:04 00:34:30
31 142 Jonas Bredin Team Nordic Trail 03:35:31 00:34:57
32 73 Magnus Malcolm 03:38:44 00:38:10
33 64 Kjetil Gotvassli Hell Ultraløperklubb 03:41:15 00:40:41
34 79 Andreas Risberg 03:41:22 00:40:48
35 69 Katarina Gunnarsson Runacademy IF 03:44:40 00:44:06
36 108 Per Ivansson UT Kolmården 03:48:47 00:48:13
37 2 Lisa Jensen Örebro AIK 03:52:45 00:52:11
38 113 Magnus Strömqvist Attunda OK 03:54:14 00:53:40
39 49 Ingela Sand Arenander Skarpnäcks OL 03:54:56 00:54:22
40 17 Bertil Andersson Lidköpings VSK 03:56:06 00:55:32
41 45 Anna Björnson MSfighters 03:57:41 00:57:07
42 107 Jonas Brantvall UT Kolmården 03:59:33 00:58:59
43 93 Patrick Uusitalo Team Nordic Trail 03:59:44 00:59:10
44 83 Johan Thureborg 03:59:49 00:59:15
45 96 Markus Olsson TNT 03:59:54 00:59:20
46 10 Anikó Komaromi UT-Kolmården 04:01:16 01:00:42
47 68 Gabriella Reiner Team CRS 04:02:27 01:01:53
48 133 Sara Friberg NK Kletet 04:02:28 01:01:54
49 25 Jenny Nilsson Team Nordic Trail 04:03:40 01:03:06
50 114 Maria Furö Team Nordic Trail 04:04:16 01:03:42
Previous
Next