Resultatlista - Ecotrail Stockholm 32km Virtual

# Namn Klubb Tid Diff
1 14 Alexander Wigsten Trimble IF 03:00:34 +00:00
2 141 Sofia Attelind 03:01:23 +00:49
3 134 Christopher Salwey Team Nordic Trail / Länsförsäkringar IF 03:03:53 +03:19
4 129 Adam Burström 03:04:09 +03:35
5 124 Adam Ekstedt Team Nordic Trail Mora 03:06:20 +05:46
6 99 Maria Åhlberg Låg profil IF 03:06:31 +05:57
7 74 Dorthe Uldall GTA 03:07:16 +06:42
8 70 Emil Blohmé 03:10:15 +09:41
9 16 David Lenefors Täby IS 03:10:43 +10:09
10 109 Fredy Gallegos Team Nordic Trail Luleå 03:11:16 +10:42

Andra lopp

11 121 Simon Lindmark Team Nordic Trail Karlstad 03:13:30 +12:56
12 60 Hubertus Heydt IF Åland 03:15:35 +15:01
13 110 Anders Adler 03:18:20 +17:46
13 4126 Ola Fransson Tullinge TK 03:18:20 +17:46
15 104 Diana Kämpe 03:18:41 +18:07
16 105 Hans Brolin Runacademy IF 03:21:05 +20:31
17 87 Mikael Sundén Huddinge SK LF 03:25:01 +24:27
18 53 Caroline Claar Delin Team Nordic Trail 03:26:28 +25:54
19 9 Anna Karin Delborg Team Per&AnnaKarin 03:26:55 +26:21
20 138 Lotta Kockum ASICS FrontRunner 03:27:19 +26:45
21 40 Marius Hauge Captare Podcast 03:27:25 +26:51
22 118 Magnus Sjölund RunAcademy 03:27:36 +27:02
23 61 Hervé Soyer 03:29:29 +28:55
24 136 Robin Sedvallson Team Nordic Trail 03:29:35 +29:01
25 84 Patrick Hinshaw 03:29:50 +29:16
26 106 Joel Redeskog 03:32:35 +32:01
27 8 Susanne Larsson TNT Luleå 03:32:54 +32:20
28 47 Olle Westblom Club Running Sweden 03:34:25 +33:51
29 54 Priska Faes Team Mauna Kukini 03:35:04 +34:30
30 142 Jonas Bredin Team Nordic Trail 03:35:31 +34:57
31 73 Magnus Malcolm 03:38:44 +38:10
32 64 Kjetil Gotvassli Hell Ultraløperklubb 03:41:15 +40:41
33 79 Andreas Risberg 03:41:22 +40:48
34 69 Katarina Gunnarsson Runacademy IF 03:44:40 +44:06
35 2 Lisa Jensen Örebro AIK 03:52:45 +52:11
36 113 Magnus Strömqvist Attunda OK 03:54:14 +53:40
37 49 Ingela Sand Arenander Skarpnäcks OL 03:54:56 +54:22
38 17 Bertil Andersson Lidköpings VSK 03:56:06 +55:32
39 45 Anna Björnson MSfighters 03:57:41 +57:07
40 107 Jonas Brantvall UT Kolmården 03:59:33 +58:59
41 93 Patrick Uusitalo Team Nordic Trail 03:59:44 +59:10
42 83 Johan Thureborg 03:59:49 +59:15
43 96 Markus Olsson TNT 03:59:54 +59:20
44 68 Gabriella Reiner Team CRS 04:02:27 +1:01:53
45 133 Sara Friberg NK Kletet 04:02:28 +1:01:54
46 25 Jenny Nilsson Team Nordic Trail 04:03:40 +1:03:06
47 114 Maria Furö Team Nordic Trail 04:04:16 +1:03:42
48 90 Joacim Wejdin Team Nordic Trail 04:04:25 +1:03:51
49 103 Ivan Szilagyi 04:06:34 +1:06:00
50 19 Svante Andersson Löparsinglar 04:07:31 +1:06:57
51 21 Nikolai Prégnan Habanero Sports Club 04:09:53 +1:09:19
52 18 Arne Sköldén Stockholms gerillalöpare 04:10:31 +1:09:57
53 24 Gustav Henriksson TR4F 04:11:39 +1:11:05
54 3 Elisabet Scheiderbauer Team Nordic Trail - Linköping 04:13:31 +1:12:57
55 101 Ilze Rata 04:15:41 +1:15:07
56 126 Fredrik Ström Runacademy IF 04:18:36 +1:18:02
57 95 Johan Westerlund Roland-70 04:18:49 +1:18:15
58 112 Kevin Fiske 04:27:22 +1:26:48
59 20 Agneta Isacsson Damängens sportklubb 04:32:07 +1:31:33
60 128 Leif Harrysson Vegan Runners IK 04:32:23 +1:31:49
61 127 Sara Harrysson Vegan Runners IK 04:32:25 +1:31:51
62 22 Coyntha Sedvall TNT Linköping 04:33:02 +1:32:28
63 29 Christer Stenhäll Roland70 04:36:34 +1:36:00
64 34 Elin Törnblom Team lunken 04:40:32 +1:39:58
65 143 Daniel Billström 04:42:47 +1:42:13
66 15 Jenny Lind Runacademy IF 04:43:10 +1:42:36
67 115 Mats Olsson 04:43:40 +1:43:06
68 44 Ann-Sofi Åhn AXA SC 04:43:46 +1:43:12
69 80 Maria Karlsson 04:45:44 +1:45:10
70 119 Elin Djurén Team Nordic Trail 04:49:08 +1:48:34
71 63 Jenny Rogersdotter Örebro AIK 04:51:07 +1:50:33
72 81 Katarina Aspenberg Stockholm Gerillalöpare 04:51:33 +1:50:59
73 27 Finn Henry Lillestrand 04:54:41 +1:54:07
74 28 Cathrine Lillestrand 04:58:28 +1:57:54
75 130 Karl Engström Runacademy IF 04:59:16 +1:58:42
76 43 Hanna Sjöstedt 05:01:57 +2:01:23
77 131 Kandid Oehen 05:04:50 +2:04:16
78 91 Emma Hägg Runacademy 05:07:10 +2:06:36
79 139 Neea A. Löfvenberg Kalmar Rc 05:11:59 +2:11:25
80 137 Linda Aravi 05:12:00 +2:11:26
81 82 Richard Arvehell 05:16:32 +2:15:58
82 13 Anne Aalto 05:20:00 +2:19:26
82 12 Helena Blomqvist 05:20:00 +2:19:26
84 97 Anneli Alanko Team Elite Apparel 05:21:54 +2:21:20
85 33 Elin Huus 05:26:40 +2:26:06
86 86 Monica Linden Team nordic trail 05:28:05 +2:27:31
87 26 Andreas Ekström 05:33:00 +2:32:26
88 89 Ingalill Fredriksson Hässelby 05:39:52 +2:39:18
89 31 Jenny Kardell Sjöö 05:41:57 +2:41:23
90 72 Håkan Kjellgren 05:53:12 +2:52:38
91 92 Mikael Larsson Team Nordic trail Sollentuna 05:53:18 +2:52:44
92 5 Emilia Samuelsson 06:28:56 +3:28:22
93 116 Charlotte Sundfeldt Runacademy IF 06:30:56 +3:30:22