Resultatlista - RaceONE - Mars 2km

# Namn Klubb Tid Diff
1 Simon Melinder Hemlingby LK 00:07:12 +00:00
2 Markus åhrman Strömstad löparklubb 00:07:55 +00:43
3 Daniel Gerber Dittdrag.se 00:08:15 +01:03
4 Elin Flagg Kongahälla AIK 00:08:22 +01:10
5 Mikael Harmander Salleke 00:08:39 +01:27
6 Björn Ulvås Kalmar RC Triathlon 00:08:44 +01:32
7 Pelle Winbladh 00:08:48 +01:36
8 Jens Flagg Kungälv 00:09:04 +01:52
9 Carl-Johan Nymark Stockholm Norra 00:09:23 +02:11
10 Yahan Faarax 00:09:25 +02:13
11 Niclas Falk 00:10:06 +02:54
12 Henric Segerlund Team Kolmården 00:10:08 +02:56
12 Lena Holmberg Eriksson Friskis&Svettis 00:10:08 +02:56
14 Vincent Tang 00:10:16 +03:04
15 Mikael Andersson Nässjö 00:10:20 +03:08
16 Oliwer Danielsson Ullevi FK 00:10:28 +03:16
17 Rebecca Kruus Turebergs FK 00:10:31 +03:19
18 Magnus Lindén Umara 00:10:42 +03:30
19 Daniel Johansson Axa sc 00:11:58 +04:46
20 Daniel Grenner 00:11:59 +04:47
21 Cecilia Johansson 00:12:02 +04:50
22 Per Olof Martinsson Lonesome runners 00:12:09 +04:57
23 Ola Sandberg AXA Sports Club 00:12:12 +05:00
24 Stina Tallgren Runacademy IF 00:12:13 +05:01
25 Anna Skoglund 00:12:31 +05:19
26 Wang Hui TCS 00:12:37 +05:25
27 Bella Grennbo 00:12:46 +05:34
27 Nina Eriksson 00:12:46 +05:34
29 Ida Benari Nynäshamns Långdistans klubb 00:12:50 +05:38
30 Marianne Holmén Team Sky Blue 00:12:59 +05:47
31 Ann-Marie Nyström 00:13:01 +05:49
31 Mia Ehlin 00:13:01 +05:49
33 Kenneth Lundh Idolerna 00:13:17 +06:05
34 Öyvind Zackow Vegan Runners IK 00:13:28 +06:16
35 Anna Eriksson Abel township 00:13:33 +06:21
35 Yoshiko Yoshizawa Bergvall 00:13:33 +06:21
37 Magnus Eriksson 00:13:49 +06:37
38 Camilla Andersson Isaberg 00:13:51 +06:39
39 Matilda Hansson 00:13:52 +06:40
40 Lotta Larsson Team Snigel, Löparglädje Höganäs 00:13:59 +06:47
41 Gunilla Lundin 00:14:01 +06:49
42 Sofi Flagg Kungahälla AIK 00:14:05 +06:53
43 Susanne Sandvik Hällefors SK 00:14:12 +07:00
44 Marie Jarl 00:14:19 +07:07
45 Lisa Flagg Kungälv 00:14:41 +07:29
46 Johanna Brännström Örnsköldsviks Linedanceklubb 00:15:02 +07:50
47 Dagrún Jónsdóttir 00:15:30 +08:18
48 Marie Bergman Springtime Friends 00:15:33 +08:21
49 Stefan Sjöstedt Runacademy IF Lund 00:15:50 +08:38
50 Jan Jansson 00:16:12 +09:00
51 Ulrik Karlsson Enhörna if 00:16:13 +09:01
52 Carola Altin 00:16:25 +09:13
53 Linda Day 00:16:28 +09:16
54 Eva Staaf 00:16:38 +09:26
55 Catharina Gleisner Vara 00:18:10 +10:58
56 Johan Klafver IBF Tranås 00:18:11 +10:59
57 My Kåberg 00:18:15 +11:03
58 Anna-Lena Backa 00:18:39 +11:27
59 Ylva Backing alacs 00:18:47 +11:35
60 Paul-anton Tollefsen Team Tepa 00:18:56 +11:44
61 Carina Jäger 00:19:09 +11:57
62 Anna Josephson 00:19:37 +12:25
63 Sanela Kadrovic 00:20:02 +12:50
64 Camilla Tageson 00:21:55 +14:43
65 Christine Johansson 00:23:31 +16:19
66 Siri Johansson 00:26:14 +19:02
67 Sara Lundqvist 00:26:16 +19:04
68 Ingelie Lundgren Team Nining 00:31:16 +24:04
69 Emma Wahlberg Bajinka Pirang 00:54:57 +47:45