Close

Topp 100 grymma loppdeltagare

Topplistan

I den här listan så hittar du riktigt grymma loppdeltagare! Äntligen går det att jämföra mellan sport och nivå, elit och amatör.

Du rankas högre ju fler lopp du gör och om du har en stor supporterskara av familj och vänner som följer dig under dina lopp.

Position Namn Poäng
1

Pernilla Sellfors-Forsling

Hofors AIF Cykel

233.5
2

Max Ahston

Team TCM

217.4
3

Johan Kanto

Göteborgs SK

209
4

Elisabet Scheiderbauer

MS Fighters

205.9
5

Jimmy Enemark

203.7
6

Frank Kawecki

GRC

181.6
7

Carina Hammarstrand

Physiochraft

178.3
8

Andreas Blohm

Filipstads SF

178
9

Andreas Nilsson

IF Rigor

175.9
10

Malin Hedlund

Grava SK

158.4
11

Maria Carlsson

Team Hi5 OIK Race

157.5
12

Jens Germundsjö

Bålsta ck

154.3
13

Kjell Harald Horn

Sans Senja

137
14

Per Zetterberg

V0003E2283

133
15

Michael Jansson

Örebrocyklisterna

132.4
15

Piotr Niewieczerzal

CK Sävast

132.4
17

Fredrik Åkermark

131.8
18

Stephan Wilson

Ung Cancer

130
19

Peter Grafström

Team tcm

128.2
20

Fredrik Olsson

Söderbärke

125.8
21

Christian Abrahamsson

Rönninge mtb

124.5
22

Helen Norman

Mobilitet.nu

123.7
23

Stefan Hermnansson

Friskis Vänersborg

123.6
24

Jonas Nilsson

Team Siri

123.1
25

Ulrica Sjödén

Västerås CK

122.6
26

Tobias Henricson

121.9
27

Erik Calmfors

Runacademy IF

121.1
28

Madeleine Ståhl

Finspångs CA

117.4
29

Kristina Elf

Norrbärke Skidklubb

115.2
29

Tony Karlsen

Tullinge SK

115.2
31

Johan Lilja

Team Utan Gränser CK

114.7
32

Hugo Wickwald

Dark Trail Runners

114.1
33

Lotta Ottosson

Uppsala LK

113.1
34

Therese Johansson

Activitus Sports Club

113
35

Marcus Johansson

If hagen sk

112.8
36

Joacim Bolin

Team BWN

112.6
37

Emil Folkesson

Nybro skidklubb

110.8
38

Henrik Gustafsson

Ulricehamns CK

110.1
39

Christian Olsson

Team Elliot

110
39

Eirik Haugsnes

IL Pioner Friidrett

110
39

Stephen Mifsud

110
42

Håkan Olsson

BMK Uddevalla

109
43

Jim Eriksson

Norbergs CK

108.8
44

Hanna Näslund

Team She Rides

108.4
45

Thommy Dicander

Dicander Athletics

107.9
46

Richard Hellman

Ck Uni

105.9
47

Sandra Sundén

104.4
48

Johan Pickl

Köpings CK

104.2
49

Ingela Ahnfeldt

Team Ljungskog

103.4
50

Kristian Klintbo

Meihem Workout

103
51

Carina Jansson Klinte

102.7
51

Frode Wiggen

Sans Senja

102.7
53

Helge Hagen

ABB

102.6
53

Ove Zelin

Team Sportia Uppsala

102.6
55

Johan Brandt

Axa sc

102.1
56

Lars Bäcklund

JSK

101.9
57

Kicki Widsing

101.7
58

Andreas Nilsson

Ik Stern

101.5
59

Ana Freitas

Ericsson

101.1
60

Niklas Bergh

101
60

Susanna Andersson

Motala

101
62

Marie-Christine Roos

100.7
63

Per Stridh

RaceONE

99.8
64

Jan Johannesson

Liljebergets Flying Circus

98.8
65

Hanne Brustad

Stamina

98.3
66

Tobias Ekvall

Lilla Fågelkatten

97.6
67

Lena Bernström

Fredrikshof CK

97
68

Rikard Lindvall

Team Hawkhill

95.8
69

Lise Springborn

Kaptein Bukkeskinns crew

95.6
69

Susanne Lundin

95.6
71

Lina Toresson

95.5
72

Ellen Ahlgren

95.3
73

Stefan Walter

Åkersberga SK

95.2
74

Erik Billerby

Lonesome Runners

95
75

Pontus Hillström

Ck Norrtälje

94.6
76

Thom Johansson

IFK Mora

94.2
77

Mattias Svärd

Järfälla

94
78

Daniel Wohlin

Kista

93.9
79

Niklas Lundin

Eksjö CK

93.8
80

Susanne Persson

Gimo IF Skidklubb

93.5
81

Jerry Andersson

93.4
82

Anders Holgersson

Söderhamn

93.3
82

Anders Holmer

Stockholms RK

93.3
84

Beate Sebulonsen

Salong Fantasi

93
85

Johanna Bygdell

Öbacka LK

92.8
86

Ida Benari

Nynäshamns Långdistans klubb

92.5
87

Ken Hansen

Uppsala Vasaloppsklubb

92.3
88

Hanna Forsberg

Mariestad

92
88

Jan Olsson

Moelven Skog

92
90

Malin Nordström

91.8
91

Elias Lundberg

Långshyttans AIK SK

91.3
91

Kjell Bergqvist

Säter

91.3
91

Lotta Rydeberg

Runacademy

91.3
94

Fredrik Severin

FEAR

91.2
95

Anette Nilsen

Flettispagetti

91
96

Christos Lianos

90.9
97

Helena Oreland

90.6
98

Håkan Martinsson

Västerås Skidklubb

90.3
98

Patrik Pärleborn

Fraktkompaniet AB

90.3
98

Yvonne Malmsten

IK Stern

90.3