Close

Topp 100 grymma loppdeltagare

Topplistan

I den här listan så hittar du riktigt grymma loppdeltagare! Äntligen går det att jämföra mellan sport och nivå, elit och amatör.

Du rankas högre ju fler lopp du gör och om du har en stor supporterskara av familj och vänner som följer dig under dina lopp.

Position Namn Poäng
1

Max Ahston

Team TCM

317.4
2

Elisabet Scheiderbauer

MS Fighters

249.1
3

Jimmy Enemark

226.6
4

Maria Carlsson

Team Hi5 OIK Race

217.5
5

Michael Jansson

Örebrocyklisterna

212.4
6

Frank Kawecki

GRC

211.5
7

Stefan Hermnansson

Friskis Vänersborg

203.2
8

Fredrik Åkermark

201.7
9

Madeleine Ståhl

Finspångs CA

197.4
10

Christian Abrahamsson

Rönninge mtb

194.5
11

Jens Germundsjö

Bålsta ck

194.3
12

Hugo Wickwald

Dark Trail Runners

193.9
13

Helen Norman

Mobilitet.nu

193.7
14

Piotr Niewieczerzal

CK Sävast

192.4
15

Pernilla Sellfors-Forsling

Hofors AIF cykel

185.3
16

Peter Grafström

Team tcm

181.3
17

Ulrica Sjödén

Västerås CK

173
18

Fredrik Olsson

Söderbärke

166
19

Sandra Sundén

164.4
20

Daniel Wohlin

Kista

163.6
21

Hanna Forsberg

Mariestad

162
22

Anette Nilsen

Flettispagetti

161
23

Henrik Gustafsson

Ulricehamns CK

160.1
24

Pontus Hillström

Ck Norrtälje

156.4
25

Jonas Nilsson

Team Siri

154.1
26

Niklas Lundin

Eksjö CK

153.8
27

Jan Olsson

Moelven Skog

152.8
28

Andreas Dalgren

POW

152.7
29

Johan Brandt

Axa sc

152.1
30

Stephan Wilson

Ung Cancer

150
31

Jim Eriksson

Norbergs CK

148.8
32

Fredrik Ström

Runacademy IF

147
33

Johan Sandler

Fredrikshofs FIF

146.4
34

Tony Karlsen

Tullinge SK

145.2
35

Johan Pickl

Köpings CK

144.2
36

Mårten Hasselbom

Lonesome Runners

143.5
37

Lars Bäcklund

JSK

143.3
38

Kjell Harald Horn

Sans Senja

142.5
39

Fredrik Bakkman

IFK Göteborg Orientering

141.8
40

Helena Oreland

141.5
41

Johan Kanto

Göteborgs SK

139.7
42

Hanna Näslund

Team She Rides

138.4
43

Carina Hammarstrand

Physiochraft

138.2
44

Lena Bernström

Fredrikshof CK

137
45

Johan Lilja

Team Utan Gränser CK

134.7
46

Lotta Ottosson

Uppsala LK

133.4
47

Johanna Bygdell

Öbacka LK

132.8
48

Joacim Bolin

Team BWN

132.6
49

Ewa Niewieczerzal

Ck Sävast

132.2
50

Henk Schaake

Sobi Runners

132.1
51

Ana Freitas

Ericsson

131.1
52

Agneta Österman Lindquist

Team Snigel

131
52

Erik Calmfors

Runacademy IF

131
54

Helen Karlsson

Alexandra running club

130.6
55

Thommy Dicander

Dicander Athletics

129.1
56

Hans Westerback

SEB IF

126.8
57

Jonas Ekvall

Swegon AB

126
58

Richard Hellman

Ck Uni

125.9
59

Josefine Lissbol

Malung

124.3
60

Niklas Kvarnäs

Segeltorp

123.4
61

Andreas Blohm

Filipstads SF

123.1
62

Jens berkler

123
63

Markus Tegnér

Lidingö

121.4
64

Marie-Christine Roos

121
65

Joakim Hallberg

Ericsson IF

120.6
66

Niklas Bergh

120.5
67

Eirik Haugsnes

IL Pioner Friidrett

120
67

Torbjörn Edgren

120
69

Leonora Jonsson

Köpings CK

118.5
70

Anna Larsson

Elclassicosweden

117.4
71

Henrik jonsson

Oskarshamns CK

117.3
71

Tobias Wallenqvist

Östersunds CK

117.3
73

Per Stridh

RaceONE

117.1
74

Norpan Hägg

Norpan

117
75

Maty Maleus

Team Skavsåret Järfälla

116.5
76

Lena Larsson

Team Skavsåret

115.8
77

Stefan Walter

Åkersberga SK

115.5
78

Angelica Lindström

OK Tyr

115.3
78

Fredrik Nyberg

Team Flamingo

115.3
80

Ellen Ahlgren

115.2
81

Magnus Grönlund

Haif mtb

114.8
82

Fredrik Nilsson

Evertsbergs SK

114.7
83

Patrik Jönsson

114.5
84

Torbjörn Eriksson

Bispberg

114.3
85

Andreas Ahlin

Kristinehamn Multisport

114.2
85

Andreas Mörkvik

CK Vesslan

114.2
85

Maria Wallström

114.2
85

Patrik Krögli

Habo

114.2
89

Lotta Lindvall

114
89

Tobias Arvidsson

Kungsbacka CK

114
91

Lars Persson

Falkenberg/Onsala

113.8
91

Viola Engelbrektsson

Ik Trasten

113.8
93

Christoffer Rinne Laurin

Söderhamns skärgårds multisportförening

113.7
93

Dan Sandros

OK Alehof

113.7
93

Karin Glantz

113.7
96

Anton Sandström

Incoord

113.6
96

Thomas Sandell

Runacademy IF

113.6
98

Jonas Enger

IK Stern

113.4
99

Andreas Melin

IFK Skövde fik

112.7
99

Tommy Hesslöw

IFK Sala

112.7