Resultatlista - Sommarmilen Utan Gränser 2020

# Namn Klubb Tid Diff
1 5032 Jonatan Palm LK Gränslöst 00:35:37 +00:00
2 5069 Christian Olars LK Gränslöst 00:36:48 +01:11
3 5039 Jenny Lindblom FAIK 00:43:00 +07:23
4 5012 Ulf Blixt LK Gränslöst 00:43:10 +07:33
5 5045 Carl Svensson FAIK 00:44:26 +08:49
6 5080 Lovisa Törnlöf 00:44:40 +09:03
7 5071 Lucas Grönborg 00:44:48 +09:11
8 5037 Jakob Olars LK Gränslöst 00:46:31 +10:54
9 Hans Brolin 00:47:03 +11:26
10 5083 Tomas Hammar LK Gränslöst 00:47:10 +11:33
11 5044 Martin Carlsson 00:48:50 +13:13
12 5040 Olle Eriksson FAIK 00:49:00 +13:23
13 5016 Niklas Kristofersson 00:49:33 +13:56
14 5088 Carl-Fredric Kullenberg 00:49:49 +14:12
15 5064 Barnen Vitteby 00:50:09 +14:32
16 5047 Johan Nilvér 00:51:16 +15:39
17 5015 Tobias Brohlin Hällen Löpning 00:52:14 +16:37
18 5035 Emma Goop LK Gränslöst 00:52:15 +16:38
19 Michael Åkerberg 00:52:26 +16:49
20 5085 Per Hanberger 00:53:08 +17:31
21 Karin Andersson Nynäs IK 00:55:09 +19:32
22 5043 Therese Milton LK gränslöst 00:55:13 +19:36
23 5075 Joel Goop 00:55:17 +19:40
24 5074 Melina Römhild-Sen Team Pirate 00:55:39 +20:02
25 5082 Åsa Hammar LK Gränslöst 00:56:13 +20:36
26 5017 Linda Dimeus Krokom 00:57:22 +21:45
27 5003 Tommy Persson LK Gränslöst 00:57:39 +22:02
28 5079 Elin Olars LK Gränslöst 00:57:42 +22:05
29 5077 Anna Westling 00:58:21 +22:44
30 5027 Kristian Lampo Västerås Friidrott 00:58:25 +22:48
31 5041 Anders Sundberg Skövde 00:58:26 +22:49
32 Matilda Åkerblom 00:58:53 +23:16
33 5038 Niklas Bäckius 00:58:55 +23:18
34 5073 Elena Wallen Björkenäng 00:59:49 +24:12
34 5068 Sonja Korhonen Gustavsson 00:59:49 +24:12
36 5007 Magdalena Särkioja Runacademy if 01:00:03 +24:26
37 5089 Helena Wendeberg 01:00:08 +24:31
38 5090 Anton Spångberg 01:00:10 +24:33
39 5021 Kristina Hedberg Runacademy IF 01:01:06 +25:29
40 5090 Märta Palm price 01:01:44 +26:07
41 5049 Mattias Larsson Östansjö sk 01:01:48 +26:11
42 5066 Kristoffer Sjölin LK Gränslöst 01:02:19 +26:42
43 5057 Camilla Davour 01:02:25 +26:48
44 5052 Simon Fiedler Breaking Beta 01:02:45 +27:08
45 Taylor Plante 01:02:50 +27:13
46 5054 Catrine Martholm QPR 01:02:57 +27:20
47 5026 Gunilla Kjellin 01:04:11 +28:34
48 5025 Ulf Kjellin Team Trelleborg triathlon 01:04:22 +28:45
49 5076 Tobias Westling 01:04:31 +28:54
50 1024 André Holster Westerberg Team felvallat 01:05:00 +29:23
51 5014 Pernilla Sellfors-Forsling Hofors AIF skid- och cykelklubb 01:05:13 +29:36
52 5008 Danielle Müller BS Müsli 01:06:05 +30:28
53 5063 Titti Jonsson Malung Sälen Display 01:06:13 +30:36
54 5062 Anders Goop Team Goop 01:06:57 +31:20
55 5002 Anita Ek 01:07:17 +31:40
56 5081 Anna-Maria Herbertsson Team Nordic Trail 01:08:00 +32:23
57 5067 Madeleine Carlqvist Grönskåra 01:08:13 +32:36
58 5001 Linda Stenius Lk gränslöst 01:09:01 +33:24
59 5055 Jörgen Holm Fläsklösa Islanders 01:09:05 +33:28
60 5031 Josef Stenius Lk gränslöst 01:09:29 +33:52
61 5036 Lovisa Palm 01:09:38 +34:01
62 5058 Julia Gellerbrant 01:10:03 +34:26
62 5019 Linda Andersson 01:10:03 +34:26
64 5059 Therese Gellerbrant 01:10:47 +35:10
65 Linda Hjalmarsson 01:13:08 +37:31
66 5010 Amanda Hallin 01:16:05 +40:28
67 5060 Jimmy Gustafsson 01:16:12 +40:35
68 5020 Magnus Lundin Axa sc 01:16:23 +40:46
69 5046 Anne-Charlotte Boldrup 01:16:24 +40:47
70 5011 Theres Norberg Team Raring 01:16:38 +41:01
71 5034 Anna Carleson Graneholm 01:16:59 +41:22
72 5056 Henrik Boldrup ABB IF 01:17:07 +41:30
73 5065 Cecilia Lindén 01:17:41 +42:04
74 5084 Simon Linahl 01:19:47 +44:10
75 5061 Ingrid Forssell Team Goop 01:21:41 +46:04
76 5078 Hanna J Lindberg 01:21:45 +46:08
77 5050 Christine Gohles Empor Erfurt 01:24:24 +48:47
78 5030 Roger Lindström 01:25:10 +49:33
79 5006 Matilda Ek 01:28:48 +53:11
80 999 Sara Bergås 01:31:27 +55:50
81 2 Markus Johansson 01:31:36 +55:59
82 5029 Lottie Gerdin BK30 Motala Boxning 01:36:03 +1:00:26
83 5009 Jimmy Åhl Team Raring 01:37:05 +1:01:28
84 Andreas Calltorp 01:39:09 +1:03:32
85 Christine Andreasson-Matuszewski Team Nining 01:51:05 +1:15:28
86 Ingelie Lundgren 01:51:31 +1:15:54
87 5018 Jessica Alm 02:01:41 +1:26:04