Resultatlista - Tjugondag Knut-loppet 10km

# Namn Klubb Tid Diff
1 Anton Gustafsson 00:33:14 +00:00
2 Andreas Höye RaceONE 00:37:08 +03:54
3 Erik Calmfors Runacademy IF 00:44:29 +11:15
4 Carl-Fredrik Bernmar Tullinge SK 00:48:52 +15:38
5 Anette Kroon Simlångsdalens if 00:49:00 +15:46
6 Thommie Forsberg 00:50:08 +16:54
7 Tomas Andre RaceONE 00:51:39 +18:25
8 Henrik Jensen Unleashing The Fury LK 00:51:54 +18:40
9 Emelie Borg 00:52:03 +18:49
10 Andreas Linder Linders Sport&Dryck 00:52:13 +18:59
11 Michelle Berndtsson 00:52:53 +19:39
12 Patrik Holmberg Runacademy 00:53:46 +20:32
13 Elisabeth Andersson 00:53:59 +20:45
14 Andreas Isaksson 00:54:05 +20:51
15 Victoria Dahl 00:54:29 +21:15
16 Martin Lundström 00:54:57 +21:43
17 Joakim Lundström 00:55:24 +22:10
18 Henrik Bernhardsson Falkenbergs RR 00:55:33 +22:19
19 Hans Lundberg Rooster Club Varberg 00:55:51 +22:37
20 Paulina Westermark 00:56:10 +22:56
21 Mikael Andersson Nässjö 00:56:11 +22:57
22 Rikard Ivsjö Team Hawkhill 00:56:52 +23:38
23 Christoffer Routledge 00:57:43 +24:29
24 Monica Bystedt Hemsö IF 00:57:49 +24:35
25 Joel Barrhäll Åsa 00:58:08 +24:54
25 Roger Karlsson Öregrund 00:58:08 +24:54
27 Magnus G. Hulden 00:58:13 +24:59
28 Andreas Ekblad Lonesome Runners 00:58:24 +25:10
29 Lena Lyrstrand Leifs döttrar 00:59:40 +26:26
30 Jessica Petersson Falkenbergs RR 01:00:04 +26:50
31 Bella Grennbo Furulund 01:00:20 +27:06
32 Ulrika Lingslunde 01:00:29 +27:15
33 Maria Lindqvist 01:00:40 +27:26
34 Teresa Dalmyr 01:00:53 +27:39
35 Petra Månsson 01:00:57 +27:43
36 Patrik Svensson 01:02:01 +28:47
37 Jonas Levin Silverdals CK 01:02:10 +28:56
38 Sadaf Sediqi 01:04:07 +30:53
39 Folke Lundgren 01:04:30 +31:16
40 Susanne Nilsson 01:04:43 +31:29
41 Marina Sjunnesson Friskis och svettis 01:05:15 +32:01
42 Amanda Bengtsson Braun 01:05:23 +32:09
43 Göran Hansson 01:05:33 +32:19
44 Mikael Olsson Vargöns Trailrun 01:05:36 +32:22
45 Ulrika Hedlund Öregrund 01:05:42 +32:28
46 Eva Voelkerling 01:05:54 +32:40
47 Jörgen Björkman Korpen Gotland 01:06:01 +32:47
48 Alfred Elmelid Socialsimning 01:06:50 +33:36
49 Camilla Davour 01:07:32 +34:18
50 Emelie Broström 01:07:45 +34:31
51 Dennis Nielsen 01:07:53 +34:39
52 Mia Ljungblom Korpen Gotland 01:08:08 +34:54
53 Göte Siverbo 01:08:25 +35:11
54 Anita Ek 01:08:26 +35:12
55 Daniel Siverbo 01:08:33 +35:19
56 Lenita Hellman 01:09:48 +36:34
57 Josefine Jehrlander 01:10:24 +37:10
58 Göran Linnarsson SOK Unden 01:11:14 +38:00
59 Malin Strömberg Granbergs AIS 01:11:17 +38:03
60 Stefan Sjöstedt Runacademy IF Lund 01:14:01 +40:47
61 Magdalena Rudin Veganrunners ik 01:17:08 +43:54
62 Marie Bergman 01:17:33 +44:19
63 Paul-anton Tollefsen Team Tepa 01:19:05 +45:51
64 Anna Carlemar Team 123-32 01:19:44 +46:30
65 Gunilla Lundin 01:24:35 +51:21
66 Lars-Åke Selin If rigor 01:29:33 +56:19
67 Ingrid Fredriksson Team Tjejmarathon 01:33:23 +1:00:09
68 Madeleine Martinsson 01:34:12 +1:00:58
69 Therese Van Barneveld 01:38:53 +1:05:39
70 Anna Josephson 01:51:05 +1:17:51
71 Lottie Gerdin BK30 Motala Boxningsklubb 02:13:11 +1:39:57