Resultatlista - Coronamilen 10 km

# Namn Klubb Tid Diff
1 1014 Rickard Örn Möllys Bryggeri 00:36:36 00:00:00
2 1476 Anton Lindhomm Elmhults Sport Club 00:37:57 00:01:21
3 632 Anders Nordin Låg profil IF 00:38:24 00:01:48
4 1656 Christoffer Larsson Teresedotter LK 00:38:32 00:01:56
5 4 Madeleine af Klint 00:38:41 00:02:05
6 580 Malin Rahbek 00:38:46 00:02:10
7 230 Jörgen Martinsson 00:40:38 00:04:02
8 1664 Christopher Lyrbo Högby IF 00:41:09 00:04:33
9 1667 Bjarne Bergquist Lulekamraterna 00:41:23 00:04:47
10 1402 Helena Sjöberg Runacademy IF 00:41:31 00:04:55
11 384 Leo Heemskerk Team CRS 00:41:41 00:05:05
12 1692 Mattias Ekman Apladalens LK 00:41:45 00:05:09
13 967 Mats Liljas 00:42:30 00:05:54
14 227 Håkan Melander Alsens IF 00:42:43 00:06:07
15 1620 Henrik Jonsson 00:42:48 00:06:12
16 158 Tony Nilsson 00:42:49 00:06:13
17 458 Joakim Petersson Tureberg FK 00:42:54 00:06:18
18 68 Emil Andersson Go Och Gla 00:43:28 00:06:52
19 667 Maria Åhlberg Låg profil IF 00:43:48 00:07:12
20 947 Ibrahima Bah 00:43:49 00:07:13
21 1501 Andreas Forsmark United 365 00:43:53 00:07:17
22 171 Simon Melinder Hemlingby LK 00:43:58 00:07:22
23 914 Joakim Lundbäck Stockholm Frontrunners IF 00:44:25 00:07:49
24 14 Jenny Lindblom FAIK 00:44:57 00:08:21
25 1570 Marcus Skoog 00:45:14 00:08:38
26 781 Patrick Wallin Runacademy IF 00:45:34 00:08:58
27 1753 Markus Lundin ÅF 00:45:41 00:09:05
28 1451 Hans Johansson 00:45:42 00:09:06
29 661 Tommy Åström Enklaresport Running Club 00:46:06 00:09:30
30 1450 Nataniel Hansen OCR Stockholm IF 00:46:25 00:09:49
31 825 Veronica Adolphsson 00:46:35 00:09:59
32 1305 Daniel Kågedal 00:46:36 00:10:00
33 519 Patrik Karlsson Löpargänget i Motala 00:46:42 00:10:06
34 306 Philip Lindblad 00:47:00 00:10:24
34 2231 Philip Lindblad 00:47:00 00:10:24
36 79 Elin Lindgren Galderma FF 00:47:01 00:10:25
37 1531 Patrik Ytterman Ytterman Projekt 00:47:03 00:10:27
38 320 Jenny Lind Runacademy IF 00:47:08 00:10:32
39 1647 Linn Vannemyr Höglandets triathlon 00:47:09 00:10:33
40 156 Carl Svensson FAIK 00:47:10 00:10:34
41 1535 Josephine Jansson 00:47:12 00:10:36
42 1307 Theres Friberg 00:47:21 00:10:45
43 1213 Anna Klintefors Friskis & Svettis 00:47:27 00:10:51
44 568 Stefan Wallin Team Wallin 00:47:35 00:10:59
45 831 Timmy Gustafsson Gustafssons rehabilitering 00:47:36 00:11:00
46 675 Anders Krok SOK Knallen 00:47:47 00:11:11
47 1101 Camilla Lundberg Cykelintresset Umeå 00:47:53 00:11:17
48 1224 Marcus Ynner Team Triathlon & Multisport 00:48:03 00:11:27
49 895 Mattias Alm 00:48:08 00:11:32
50 1240 Ida Gille Runacademy Gävle 00:48:13 00:11:37
Föregående
Nästa