Result list - Runstreak 2021 #2.19

# Name Club Time Diff
1 Henrik Bernström 00:07:06 +00:00
2 Anna Feldt 00:07:11 +00:05
3 Anton Gustafsson 00:07:16 +00:10
4 Niclas Georgsson Lönashult GoIF 00:07:17 +00:11
5 Andreas Linder Linders Sport&Dryck 00:07:21 +00:15
6 Carl-Fredrik Bernmar Tullinge SK 00:07:48 +00:42
7 Johan Lång 00:07:56 +00:50
8 Thony Ragnarsson 00:08:04 +00:58
9 Joakim Petersson Tureberg FK 00:08:17 +01:11
10 Göran Westberg Runacademy if 00:08:20 +01:14
11 Magnus Lindén Umara 00:08:34 +01:28
12 Joel Barrhäll Åsa 00:08:43 +01:37
13 Hans Westgren Werner 00:08:52 +01:46
14 Anna Hinton 00:08:59 +01:53
15 Michaela Gavlén 00:09:05 +01:59
16 Niklas Thulin Änglarp 00:09:14 +02:08
17 Eva Voelkerling 00:09:22 +02:16
18 Michael Klättermusen Henriksen Rapha Cykling Club 00:09:27 +02:21
19 Oscar Adielsson Lonesome Runners 00:09:32 +02:26
20 Katarina Dahl 00:09:40 +02:34
21 Jan-Åke Fransson Kullen IF 00:09:43 +02:37
22 Lollo Svensson 00:09:45 +02:39
23 Sven Andersson IK Akele 00:10:00 +02:54
24 Mikael Persson 00:10:11 +03:05
25 Sofia Gidewall IFK Tumba Friidrott 00:10:14 +03:08
26 Jörgen Björkman Korpen Gotland 00:10:17 +03:11
27 Mia Ljungblom Korpen Gotland 00:10:20 +03:14
28 Lisa Mässing 00:10:37 +03:31
28 Susanne Lindgren 00:10:37 +03:31
30 Sara Edlund 00:10:43 +03:37
31 Pia Andersson 00:10:48 +03:42
32 Joel Arvstrand 00:10:52 +03:46
33 Malin Denbow 00:11:02 +03:56
34 Karin Dahlberg 00:11:03 +03:57
34 Lena Lyrstrand Leifs döttrar 00:11:03 +03:57
36 Magdalena Rudin Veganrunners ik 00:11:11 +04:05
37 Per Dahlström 00:11:13 +04:07
38 Sandra Dahlström 00:11:18 +04:12
39 Lotta Larsson Team Snigel, Löparglädje Höganäs 00:11:42 +04:36
40 Joakim Brynemo We run peking 00:11:49 +04:43
41 Anne Månsson 00:11:57 +04:51
42 Paul-anton Tollefsen Team Tepa 00:12:11 +05:05
43 Ingrid Fredriksson Team Tjejmarathon 00:12:17 +05:11
44 Lotta Fridström Lonesome Runners 00:12:43 +05:37
45 Lars Andersson 00:12:56 +05:50
46 Åsa Öman Gräll 00:13:06 +06:00
47 Mikael Lätti 00:13:08 +06:02
48 Susanne Lundgren Nettans Hjältar/FunSquadOCR 00:13:33 +06:27
49 Åsa Bengtsson Team Snigel 00:14:47 +07:41
50 Gunilla Lundin 00:15:19 +08:13
51 Arvo Harjula 00:16:24 +09:18
52 Ida Carlsson Aneby Räddningstjänst 00:16:44 +09:38
53 Gesine Ljungman 00:17:22 +10:16
54 Anna Eriksson Abel township 00:19:48 +12:42
55 Stefan Sjöstedt Runacademy IF Lund 00:19:49 +12:43
56 Ingelie Lundgren Team Nining 00:21:54 +14:48
57 Mikael Harmander Salleke 04:53:25 +4:46:19