Result list - Runstreak 2021 #2.18

# Name Club Time Diff
1 Åsa Öman Gräll 00:02:32 +00:00
2 Malin Denbow 00:06:01 +03:29
3 Henrik Bernström 00:06:53 +04:21
4 Sven Andersson IK Akele 00:07:04 +04:32
5 Anton Gustafsson 00:07:21 +04:49
6 Joakim Petersson Tureberg FK 00:07:25 +04:53
7 Anna Feldt 00:07:26 +04:54
8 Anette Kroon Simlångsdalens if 00:07:28 +04:56
9 Joel Barrhäll Åsa 00:07:35 +05:03
10 Johan Lång 00:07:47 +05:15
11 Göran Westberg Runacademy if 00:07:56 +05:24
12 Carl-Fredrik Bernmar Tullinge SK 00:07:57 +05:25
13 Niclas Georgsson Lönashult GoIF 00:07:58 +05:26
14 Andreas Linder Linders Sport&Dryck 00:08:17 +05:45
15 Thony Ragnarsson 00:08:21 +05:49
16 Joel Arvstrand 00:08:25 +05:53
17 Magnus Lindén Umara 00:08:26 +05:54
18 Lisa Mässing 00:08:32 +06:00
19 Anna-Lena Nilsson 00:08:45 +06:13
20 Mikael Lätti 00:08:53 +06:21
21 Mikael Harmander Salleke 00:08:59 +06:27
22 Anna Hinton 00:09:03 +06:31
23 Gesine Ljungman 00:09:29 +06:57
24 Sofia Gidewall IFK Tumba Friidrott 00:09:30 +06:58
25 Eva Voelkerling 00:09:33 +07:01
26 Michaela Gavlén 00:09:36 +07:04
27 Åsa Bengtsson Team Snigel 00:09:39 +07:07
28 Patrik Svensson 00:09:40 +07:08
29 Magdalena Rudin Veganrunners ik 00:10:05 +07:33
30 Jörgen Björkman Korpen Gotland 00:10:08 +07:36
31 Mia Ljungblom Korpen Gotland 00:10:10 +07:38
32 Jan-Åke Fransson Kullen IF 00:10:12 +07:40
33 Karin Dahlberg 00:10:14 +07:42
34 Lollo Svensson 00:10:24 +07:52
35 Lena Lyrstrand Leifs döttrar 00:10:27 +07:55
36 Sara Edlund 00:10:31 +07:59
37 Pia Andersson 00:10:44 +08:12
38 Per Dahlström 00:10:47 +08:15
39 Susanne Lindgren 00:11:48 +09:16
40 Lars Andersson 00:11:49 +09:17
41 Michael Klättermusen Henriksen Rapha Cykling Club 00:11:50 +09:18
42 Lotta Fridström Lonesome Runners 00:12:06 +09:34
43 Katarina Dahl 00:12:25 +09:53
44 Lotta Larsson Team Snigel, Löparglädje Höganäs 00:12:28 +09:56
45 Anne Månsson 00:12:54 +10:22
45 Ingrid Fredriksson Team Tjejmarathon 00:12:54 +10:22
47 Susanne Lundgren Nettans Hjältar/FunSquadOCR 00:13:28 +10:56
48 Gunilla Lundin 00:14:07 +11:35
49 Paul-anton Tollefsen Team Tepa 00:17:33 +15:01
50 Arvo Harjula 00:17:49 +15:17
51 Niklas Thulin Änglarp 00:18:24 +15:52
52 Ida Carlsson Aneby Räddningstjänst 00:20:03 +17:31
53 Ingelie Lundgren Team Nining 00:21:37 +19:05
54 Jennie Nyberg 00:56:48 +54:16